Kontakt

Formand
Christian Biering
Ellesvinget 18
8600 Silkeborg
2449 0802
formanden@silkeborg-ok.dk
 
Kasserer
Lars Ole Larsen
Frederiksberggade  13
8600 Silkeborg
8680 6483
larsole.larsen@adr.dk
Kontonr. 7170 175085-4
 alt
Træningsudvalg og næstformand
Martin Fjordvald
2668 4133
mfjordvald@gmail.com
Arrangementsudvalg
Mette Voldum Jørgensen
5190 8510
mette@skaanning-jorgensen.dk
 
Kortudvalg
Ulrik Mathiasen
8680 1008
tjum@youmail.dk
 
Ungdomsudvalg
Heidi Hinge Krogsgaard
6171 4661
heidihinge@gmail.com
 
Husudvalg
Bjarne Christensen
4911 2879
bjarnechris@gmail.com 
 
Kommunikationsudvalg og klubbladet Komposten
Camilla Gry Elman
5186 8661
camillagry@gmail.com
 

Kortsalg: Morten Kjær, tlf. 86845121 inger.morten@mail.tele.dk
Frivilligansvarlig: Inger Simonsen, tlf. 86845121 inger.morten@mail.tele.dk
Medlemsregistrering: Lars Ole Larsen, tlf. 86806483 Larsole.larsen@adr.dk
Klubtræner: Aktuelt ikke besat 
Skovkontakt: Henrik Felding, tlf. 86845515
Skolekontakt: Nina Jacobsen:  skole-o@silkeborg-ok.dk
Klubdragter: Anette Ozol, Kalmarvej 24, 8600 Silkeborg, 29403687, anette@ozol.dk
Løbstilmelding: Anne-Mette Kirkegaard og Claus Poulsen, 87640320 / 36894290, mobil 26281910/21398730 E-mail amki.cmp@gmail.com
Præcisions-orientering kontakt: Knud Vogelius tlf. 21475737, knud.vogelius@gmail.com
Revisorer: Hans Jørgen Klog, tlf. 87244040 og Jørgen Krog
Webmaster: Christian Biering, webmaster@silkeborg-ok.dk

Klubhuset: Vejlsø-Skovhus, Vejlsøvej 7, 8600 Silkeborg